veilingwebsite

veilingwebsite 1.0

website waarop producten en/of diensten geveild worden

Semagram (extra betekenisinformatie)

Een veilingwebsite…

is een website

  • [Toepassingsgebied of bereik] is een website waarop producten en/of diensten geveild worden

    Hoofdsemagram: website

    Algemene voorbeelden

    Nieuwe veilingwebsite voor Glampings. Glampingeurope.com heeft er een nieuwe portal bij: www.glampingveilingen.nl, een nieuw concept waarbij ondernemers in de recreatieve sector hun accommodaties kunnen aanbieden [...]. Aanbieders kunnen hun accommodaties aanmelden door zich te registreren op de website. Zij kunnen op eenvoudige wijze zelf een veiling aanmaken. Een veiling wordt geactiveerd als deze door de beheerders wordt goedgekeurd.

    http://pretwerk.nl/actueel/ondernemerschap/nieuwe-veilingwebsite-voor-glampings/13975,

    TicketVeiling.nl doorbreekt monopolie veilingwebsite. Tickets voor onder meer concerten, evenementen, shows, dierentuinen en wellness. Vanaf maandag 5 september 2011 is TicketVeiling.nl online. Een nieuw platform waarop toegangsbewijzen per opbod worden verkocht [...]. "De markt bestond tot voor kort uit maar één grote partij en een aantal kleine partijen. Door meer concurrentie ontstaat een gezonder klimaat. Zowel voor de consument als voor aanbieders." Volgens Hillenaar zijn consumenten steeds minder bereid om reguliere toegangsprijzen te betalen.

    http://www.gezondheidskrant.nl/33822/ticketveiling-nl-doorbreekt-monopolie-veilingwebsite/,

    De grootste veilingwebsite van Nederland lanceert in samenwerking met zoekmachine Ilse op 1 september haar totaal vernieuwde site. Veiling.com (http://www.veiling.com) gaat het voor consumenten mogelijk maken om via haar populaire site gratis produkten te veilen. Daarnaast kunnen bedrijven hun goederen en diensten aan consumenten veilen.

    http://www.nieuwsbank.nl/inp/1999/09/0901F054.htm,